DİKKAT !! Stok Sorunu Yaşamamanız için Siparişlerinizi Bekletmeyiniz... Destek, Öneri, Şikayet iletişim Whatsapp : 0553 218 23 41 - 0539 377 92 94 Çağrı Merkezi : 0850 220 26 44 - Sitemizde Sağ Üst Köşede Bulunan BAYİ KAYIT Linkinden Kayıt Olabilirsiniz. Toptan Alışveriş için www.toptantrend.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Perakende Alışveriş için www.lukasgiyim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İade ve Garanti Şartları

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 15 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 15 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp talebinizi belirtmeniz gerekir.

 

İade için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;
 

- İade Ürünleri İade formu ile birlikte ARAS KARGO veya MNG KARGO ile aşağıdaki adrese alıcı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Aras Kargo veya MNG Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

  • - İade talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.
  • - İadelerde KARGO ÜCRETLERİ BAYİLERİMİZE AİTTİR.
  • - Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.
  • - Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve depoxml.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade işlemi yapılır.

 

Çağrı Merkezi İletişim Hattı: 0850 220 26 44

Telefon: 0553 218 23 41 

WhatsApp: 0539 377 92 94

e-mail: info@depoxml.com

Aras Kargo Anlaşma Numaramız: 2107754551724 ( depo lukas )

Mng Kargo Anlaşma Numaramız: 875024191 ( depo lukas )

İade Adresi: Şemikler Mahallesi 6215 Sokak 17/C KARŞIYAKA - İZMİR

 

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde whatsapp destek hattımız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!