DİKKAT !! Stok Sorunu Yaşamamanız için Siparişlerinizi Bekletmeyiniz... Destek, Öneri, Şikayet iletişim Whatsapp : 0553 218 23 41 - 0539 377 92 94 Çağrı Merkezi : 0850 228 38 08 - Sitemizde Sağ Üst Köşede Bulunan BAYİ KAYIT Linkinden Kayıt Olabilirsiniz. Toptan Alışveriş için www.toptantrend.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Perakende Alışveriş için www.lukasgiyim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dropshipping Nedir ?

 

Kimler Dropshipping Bayisi Olabilir ?

 

Kurumsal şirketler,

Home office çalışanlar,

Ek gelir isteyenler,

Öğrenciler,

Ev hanımları,

Kısacası internetten satış yapmak isteyen herkes dropshipping bayimiz olup satışlarını www.depoxml.com güvencesi ile gerçekleştirebilir.

-------------------------------------------------------------------------

 

Dropshipping yapmamın avantajları nedir ?

 

Depoya ihtiyacınız yok.

Depo ihtiyacı olmadığı için depo ve stok yönetimi gibi işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz.

Hem iş yükünüz hem de maliyetleriniz minimalize oluyor.

Depo yönetimi olmadığından dolayı, personel giderleri gibi bir durum da söz konusu olmuyor.

3000 çeşit ürün yelpazesi ile hedef kitlenize ulaşamamanız neredeyse imkansız.

Depo, stok yönetimi, ürün paketlenip kargolanma işlemlerini www.depoxml.com yaptığı için, satışlarınızı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden yönetebilirsiniz, evden, işten, tatilden, seyahatten, yoldan…

Yapacağınız tek şey, siparişlerinizi bize iletmeniz, biz gereken herşeyi, en profesyonel bir şekilde sizin adınıza yapacağız.

Stoksuz satış ( dropshipping ) yapacağınız için, sermayeye ihtiyacınız yoktur.

Sadece satışa sunduğunuz ürünlerin maliyetini www.depoxml.com’a ödersiniz.

 

Satmadığınız ürünlerden sorumlu tutulmaz ve satılmayan ürünler için herhangi bir bedel ödemezsiniz.

 

-------------------------------------------------------------------------

 

 

Dropshipping stoksuz veya ürün tedarik etmeden satış yapabilmeniz anlamına gelmektedir. Satışlarınızı gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken sitemize bayi kaydı yaparak XML ve EXCEL linklerimizi almaktır. XML linklerimizin içerisinde binlerce hazır ürün bulunmaktadır. Bu XML linklerini kendi e-ticaret sitenizde veya N11, Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti pazaryerlerinde listeleyip yayınlayabilirsiniz. Sizler bu ürünlerin satışını gerçekleştirdikten sonra, sitemiz üzerinden sipariş talebini bize ileterek süreci tamamlayabilirsiniz. Depo XML firmamız sizin adınıza ürünü tedarik ederek sizin müşterinize kargo yapacaktır. Böylelikle extra personel, dükkan ve diğer masrafları yapmanıza gerek kalmadan yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

 

 

Şimdi Dropshippinge Başlayın ! 

......

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!